محصولات آسانه

ترتیب نمایش:

محصولات آسانه

خانه هوشمند آسانه محصول شرکت دانش بنیان فرازکام است . کلیه محصولات آسانه به دست متخصصین زبده و خلاق این شرکت طراحی و ساخته شده است. این مجموعه در حالی امروزه به عنوان شرکت خانه هوشمند شناخته میشود که تاکنون موفق به طراحی و تولید طیف گسترده ای از تجهیزات هوشمند سازی ساختمان شده است. 

سیستم خانه هوشمند آسانه بر اساس آخرین فناوری‌های روز دنیا و بر اساس پروتکل های اینترنت اشیاء پایه گذاری شده است. کلیه تجهیزات خانه هوشمند آسانه  بصورت بی سیم و مبتنی بر شبکه وای فای (Wi-Fi)  عمل می کنند. کلیه ماژولها و سنسورها بدون نیاز به هیچ واسطی، امکان اتصال به اینترنت را دارند.

هنگام هوشمند سازی ساختمان ، استفاده از شبکه بی سیم وای فای به عنوان بستر ارتباطی اجزای خانه هوشمند ، دارای محاسن بسیاری است. این امر خانه هوشمند آسانه را نسبت به سایر محصولات خانه هوشمند بی سیم متمایز مینماید. از محاسن خانه هوشمند بی سیم با استفاده از شبکه وای فای این است  که  Wi-Fi در اکثر اماکن وجود دارد. شبکه وای فای بعنوان استاندارد پذیرفته شده برای کاربردهای خانگی تا حرفه ای بوده و تمام نیازها به یک بستر ارتباطی ایمن و مطمئن را رفع مینماید.

دسته‌بندی